Czerwone suknie wieczorowe

22 lut

Suknie wieczorowe to specjalne kreacje na specjalne okazje. Dziś mamy kilka propozycji sukni wieczorowych niekoniecznie dla młodych kobiet. Dziś mamy dla was długie suknie wieczorowe w modnym czerwonym kolorze. Suknie o różnym kroju i z różnym wykończeniem tak, więc każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie.

Dziś możemy wybierać i przebierać pośród różnego typu sukni wieczorowych. Najpopularniejsze są długie suknie wieczorowe, choć dość często można zauważyć również i krótkie wieczorowe sukienki. Nasza dzisiejsza propozycja to czerwone suknie wieczorowe, oczywiście długie. Suknie w modnym kolorze i przeznaczone nie tyle dla kobiet młodych, co w średnim wieku, choć po kolorze mogłoby się wydawać, że to suknie dla młodych dziewcząt.

Jeśli chodzi o krój sukni to proste, a u dołu lekko poszerzane. Góra sukni różna – przedstawiamy trzy różne propozycje. Pierwsza wykończona u góry wiązaniem na szyję a do tego szerokimi ramiączkami, głęboki dekolt, upięta na brzuchu i biodrach, u dołu lekko poszerzana. Druga oparta na szerokich ramiączkach, z głębokim dekoltem, prosta z lekkim poszerzeniem u dołu i małym trenem, od pasa wykończona niby falbankami. Trzecia u góry wykończona na jedno ramię, na piersi karbowana, prosta bez falbanek, u dołu lekko poszerzana, reszta karbowanego materiału zwisająca swobodnie z boku sukienki.

Suknie wieczorowe to wyjątkowe kreacje. Mam nadzieje, że nasze dzisiejsze propozycje przypadną wam do gustu. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą galerią sukienek.