Suknie wieczorowe ala księżniczka

7 mar

2827789125_49e050d732_bSuknie wieczorowe ala księżniczka to nic innego jak suknie balowe. Karnawał już się skończył, studniówki też, ale to nie oznacza, że takie kreacje wiosną czy latem nie są popularne. Tego typu suknie wieczorowe będą na topie cały 2014 rok. Coraz częściej takie kreacje zakładane są na wesela, a także firmowe imprezy, stąd mam dla was kilka propozycji. Mam nadzieję, że wam się spodobają.

Każda kobieta marzy by poczuć się jak księżniczka. Większość z nich czuje się tak podczas własnego ślubu, ale nie trzeba czekać na ten wspaniały moment. Czasem wystarczy iść w sukni balowej na czyjeś wesele, firmową imprezę, komers, czy inną okazję, gdzie trzeba się elegancko ubrać.

Suknie wieczorowe ala księżniczka są w Polsce nie aż tak popularne jak klasyczne kreacje wieczorowe, ale mimo to mają grono zainteresowanych, które z roku na rok się powiększa. Jeśli chcesz dołączyć do tego grona koniecznie zakup choć jedną taką kreację. Jedna taka kreacja wystarczy, bo one się nie starzeją i nie wychodzą z mody. Raz zakupiona kreacja może posłużyć przez lata.

Jeśli chcecie poznać kilka tego typu sukienek wieczorowych 2014 to zapraszam do galerii, a jeśli poczujecie, że to jest to, czego jeszcze nie macie w swej szafie to zapraszam na zakupy : ) Najlepiej z jakąś koleżanką by mogła doradzić : ) Tylko uwaga na przymierzalnie – ostatnio miałam przygodę, że się zacięła i nie mogłam wyjść : D Poczułam się jak w tych grach, gdzie szuka się wyjścia, jak one się zwią? Hmm… Tak, gry escape! Niestety sama byłam i koleżanka pomóc nie mogła, a w pobliżu też nikogo nie było hehe i siedziałam tam dobre kilka minut aż w końcu ktoś podszedł obok i mnie usłyszał : D

Tak, więc zawsze miejcie jakąś asekurację : ) A teraz zapraszam do przejrzenia naszych propozycji na suknie wieczorowe ala księżniczka 2014.