Suknie wieczorowe na lato 2011

7 lip

Jakie suknie wieczorowe będziemy nosiły tego lata? Przede wszystkim niech to będą długie suknie wieczorowe z trenem, niekoniecznie długim na kilka metrów, równie dobrze może być to lekki tren. Suknie wieczorowe to najbardziej eleganckie kreacje, a tren przy sukni dodaje jej jeszcze więcej elegancji. Sprawdź razem z nami co na lato 2011 przygotowali dla nas znani projektanci.

Dziś mam dla was 3 propozycje – każda z nich jest nieco w innym stylu. Pierwsza to seksowna suknia wieczorowa, bez ramiączek, z tyłu przewiązana na krzyż dwoma paskami materiału, u dołu lekko marszczona z przodu zaś z tyłu bardzo marszczona, tworząc z materiału jakby karb. Całość uzupełnia falbanka z przezroczystego materiału, która działa tutaj jako tren.

Druga nasza propozycja to gładka suknia, zakończona oczywiście trenem. Szerokie ramiączka, nieco luźniejsza – idealna dla kobiet, które nie lubią pokazywać swoich krągłości. Mimo to bardzo seksowna, z delikatnego, lekko przezroczystego materiału.

Trzecia propozycja – typowo wakacyjna  - w stylu “syrenka”, czyli suknia wieczorowa która do kolan się zwęża, a od kolan znów poszerza. Połączenie dwóch kolorów, co daje efekt taki, że kreacja wydaje się mniej sztywna, mimo to jest jednak bardzo elegancka. Suknia z tyłu zapinana jest na guziki z przodu kładka, bez żadnych dodatków.

Mam nadzieję, że suknie wieczorowe na lato 2011, które dziś mamy dla was spotkają się z waszym uznaniem. Zapraszam do przejrzenia galerii.