Suknie wieczorowe na rok 2012

5 paź

Suknie wieczorowe to dla kobiety naprawdę wyjątkowe kreacje, które bardzo ciężko jest wybrać. Co sezon projektanci przedstawiają nam szereg różnych kreacji wieczorowych. Możemy przebierać w różnych krojach i kolorach. Do wyboru mamy zarówno długie suknie wieczorowe jak i krótkie sukienki wieczorowe. Czy wy już macie wybrane kreacje wieczorowe na rok 2012? Jeśli jeszcze nie macie nic na oku to może nasza prezentacja wam nieco pomoże.

Dziś mam dla was propozycje zarówno na krótkie sukienki wieczorowe jak i długie suknie wieczorowe tak więc sądzę, iż każda z was znajdzie wśród nich coś dla siebie. Jak już we wcześniejszych artykułach wspominałam trendem, który będzie dominował wśród kreacji wieczorowych są srebrzyste elementy. Takich elementów nie zabraknie również na naszych dzisiejszych propozycjach.

Jeśli chodzi o kolorystkę to bardzo popularne będą odcienie niebieskiego, ale nie zabraknie również klasycznej czerni i bieli oraz płomiennej czerwieni dla gorących kobiet oraz cukierkowego różu, który cieszy się popularnością od początku 2011 roku i cały rok 2012 również będzie na topie.

Większość kreacji wieczorowych 2012 u góry wykończona będzie bez ramiączek, choć popularne będą również suknie wieczorowe wiązane na szyi bądź zawieszane na jedno ramię. U dołu długi suknie wieczorowe zwykle będą poszerzane – modne będą zarówno te balowe, jak i w stylu rybiego ogona, ale nie zabraknie też całkowicie prostych kreacji. W przypadku krótkich sukienek wieczorowych przeważać będą całkowicie proste sukienki, choć zdarzą się też z dużą ilością falbanek, które będą tworzyły dość rozłożystą kreację.

Jeśli jesteście ciekawe jak te trendy wyglądają w praktyce to serdecznie zapraszam na prezentację propozycji na modne suknie wieczorowe 2012.