Wieczorowe suknie gwiazd

20 cze

Bardzo często dzieje się tak, że to gwiazdy ucierają szlaki w trendach na modne suknie wieczorowe, wizytowe, czy nawet stroje codzienne. Stąd też dziś pragniemy przedstawić wam suknie wieczorowe, jakie zaprezentowały gwiazdy na Festiwalu w Cannes, który odbyły się całkiem niedawno. Co o nich sądzicie?

Suknie wieczorowe to kreacje, które doceniają nie tylko gwiazdy, ale również i zwykłe kobiety. Niejedna kobieta marzy również, aby mieć takie suknie wieczorowe, jakie prezentują gwiazdy na czerwonym dywanie. Dziś mamy dla was propozycje na suknie wieczorowe, które zaprezentowały znane aktorki podczas Festiwalu Filmowego w Cannes.

Wśród sukni wieczorowych, w jakich pojawiły się aktorki w Cannes nie zabrakło klasyki, czyli czarnych, prostych i długich sukien wieczorowych, jak również i szalenie modnych tej wiosny i lata, seksownych koronek. Pojawiły się również bogate i niecodzienne suknie wieczorowe, jak np. ta na zdjęcia w kolorze fioletu, czy zdobionych diamentami, co zaprezentowała Salma Hayek. Pojawiły się również białe, “pierzaste” suknie wieczorowe, które gdy zawiało zdawały się zamieniać kobietę w gołębicę.

Suknie wieczorowe gwiazd wzbudzają w zwykłych kobieta chęć ich posiadania, jednak zwykłą kobietę zwykle nie stać na tego typu kreacje. Kto jednak powiedział, że trzeba mieć identyczną? Można poszukać podobnej, albo też uszyć sobie taką suknię na miarę. Jeśli, więc szukać inspiracji na piękne suknie wieczorowe to zachęcam do zajrzenia do galerii.